تاریخچه شرکت

تنها افزاران فراز در سال ۱۳۸۸ بمنظور ارایه خدمات مشاوره علوم مديريت و رهبری ،بازاريابي استرتژیک و مهندسی فروش (Management, Leadership & Strategic Marketing & Sales) جهت توسعه و رشد سودآوری سازمانها و بنگاه های اقتصادی رسما" در تهران تاسیس و ثبت گردید.
طی سالهای 90-92 ضمن ارایه مشاوره به سازمانها به تحقیق و مطالعه تخصصی مباحث استراتژیک پرداخته و موفق به طراحی نرم افزار برنامه ریزی استراتژیک و ارزیابی استراتژیک رقبا گردید .
هم اکنون این شرکت با تکمیل تیم متخصص و افزودن بر دانش نوین و تجربیات موثرخود اقدام به توسعه حوزه کاری در صنایع مختلف نموده و علاوه بر تحقیق و پژوهش و آموزش های درون سازمانی به شرکتهاو سازمان مشتری , در 4 صنعت مهم کشور فعالیت مشاوره را ادامه و توسعه می دهد.

صنایعی که تنها افزاران افتخار مشاوره و همکاری دارد

صنعت قطعات
خودرو

صنعت روشنایی و برق و الکتریک

صنعت چوب و مصنوعات چوبی MDF

صنعت بلور و کریستال

صنعت درب و پنجره

صنعت قطعات
خودرو

صنعت روشنایی و برق و الکتریک

صنعت چوب و مصنوعات چوبی MDF

صنعت درب و پنجره

صنعت بلور و کریستال

درباره ما

چرا فقط توسعه محصولات شرط موفقیت و برتری در کسب و کار نیست ؟

امروزه علاوه بر توسعه محصولات و خدمات, تمرکز بر مشتریان و بازار رقابتی با اتکاء بر مباحث علمی و استراتژیک درمیان مدیران اجرایی و سازمانهای پویا و ژرف اندیش قوت گرفته و هر یک در صدد بهینه نمودن فرایندهای داخلی خود بمنظور خلق ارزش برتر جهت مشتریان رشد و تعالی کسب و کار خود هستند.
ما نیز در محیط متغیر و متلاطم کسب و کار امروز ، همواره بمنظور شناسایی فرصتهاي رقابتی بازار تلاش نموده تا در این راستا با خلق ارزش متمایز و برتر برای خریداران محصولات شما ، در جهت تحقق اهداف و برنامه های توسعه ای سازمانهای پویا و خلاق گام های مستحکمی برداریم.

ارزشهای ما

ما درکسب و کار خود معتقد به یکسری اصول و چارچوب‌های اخلاق حرفه ای هستیم که کلیه اقدامات ما اعم از مشاوره و راهبری پروژه های همکاری و آموزش را تحت الشعاع خود قرار می دهد.
شرکت تنها افزاران خود را مجاب نموده تا با ارایه خدمات موثر مشاوره تیم های راهبردی و عملیاتی سازمان مشتری را توانمند در اجرا و کنترل اهداف بنماید.